TJ Sokol Herálec - TJ Sokol Bobrová 18 : 0

11.09.2015 19:31

V pátek 11.9.2015 od 17.00 hodin na domácím hřišti v Herálci  sehráli naši starší žáci  vložený zápas s týmem z Bobrové .  Utkání  se hrálo za příjemného   slunečného počasí na výborně  připraveném  trávníku . Hráči se sešli v kompletní sestavě , což trenéry vždy potěší.  Od začátku utkání jsme hráli pohlednou  kombinační hru , skóre  v 10 minutě otevřel prudkou střelou  Bořek Svoboda , který vzápětí za další minutu vstřelil  i další gól . Bořek byl při střelecké chuti a ještě v prvním poločase  zkompletoval svůj  první hatrick , kdy v 27 minutě zvyšoval již na 7:0.  Pozadu nezůstal ani  náš  zatím nejlepší střelec Zbyněk Zlesák, který také  "pálil ostrými"  a  svůj hatrick pěknými góly stihl dát    ještě  v prvním poločase.  Ve druhém poločase  se s hatrickem připojil i Dan Pochop .  No kluci už se těšíme na "sladký trenink".   V brance  po poločase  vystřídal Lukáše Klementa  Patrik Zástěra  a několika dobrými zákroky pomohl týmu udržet čisté konto .  Lukáš druhý  poločas  hrál v obraně a  jedním gólem se podílel na vysokém vítězství  18 : 0.  Je to naše dosud nejvyšší výhra .  Celkově se na gólech podíleli 4 x Zbyněk Zlesák, 4 x Dan Pochop, 3 x Bořek Svoboda, 2 x Terka Fialová, 2x Domča Bukáček, 1 x Katka Kučková, 1 x Lukáš Klement  a 1 x Táďa Otava .  Vítězství  nechceme vůbec přeceňovat , přestože  soupeř hrál bojovně až do konce utkání .  Těžší soupeři nás  teprve čekají  a to již  tuto neděli  kdy pojedeme na  hřiště  Radešínské Svratky .