ŠKORPÍKŮV GÓL LAST-MINUTE PŘINESL BOD Z VLADISLAVI!

15.08.2016 14:10
 
Góly: 20. Venhoda (PK) – 92. Škorpík. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:2. ČK: 1:0. Poločas: 1:0. Herálec: Bednář – Šusták, P. Veselský (42. Myška), Škorpík, Slováček, M. Ptaszek, Hamák, Okurka, Bureš, Černý, Kovář.
Zdroj: https://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/rezerva-zdaru-po-vybornem-1-kole-venku-vyhorela-20160815.html
 

Po remíze v úvodním kole nás čekala cesta do Vladislavi. Celek z Třebíčska se v minulém roce umístil na solidním 7. místě, kdy zejména v úvodu soutěže okupoval nejvyšší příčky tabulky. Domácí mají každý rok na svém hřišti velmi dobrou bilanci, takže nás rozhodně nečekal jednoduchý zápas.

Ještě před odjezdem trenér Kučka počítal citelné absence v hráčském kádru. K vleklým zraněním kapitána Uchytila a útočníka Bělského se přidal hrdina předchozího zápasu Jan Ptaszek, jehož do hry nepustily zdravotní problémy a z utkání se z osobních důvodů omluvili Boháč s Čejkou. Do hry tak naskočil Martin Ptaszek, který navlékl kapitánskou pásku a po půlročním pauze spojené s návštěvou Kanady se představil Miroslav Šusták.

Jestliže jsme minulý zápas v úvodu zaspali, v nedělním odpoledni jsme se pustili do soupeře hned s úvodním hvizdem rozhodčího Holuba. Po rozehrávce se k míči dostal Šusták, který početnou skupinku hostujících fanoušků přesvědčil, že v kolébce hokeje fotbal hrát nezapomněl. Poté, co hned tři domácí hráče poslal lidově řečeno na párek, předložil míč do dobrého náběhu Veselskému, ale na jeho centr nedosáhl osamocený Slováček a Hamák v těžké pozici míč nezasáhl dobře. V úvodních minutách jsme drželi míč častěji na kopačkách, ale nedařilo se nám pokořit dobře fungující obranu soupeře. Hrálo se s velkou řadou nepřesností na obou stranách hřiště, naši fotbalisté se nemohli vyrovnat s travnatou plochou menších rozměrů. Domácí zvolili taktiku s nakopávanými míči na urostlého útočníka, z jeho sklepávaných centrů však dlouho nic vytěžit nedokázali. První nebezpečná šance se pro ně naskytla po faulu zhruba 2 metry za pokutovým územím, kapitán Vladislavi však mířil vysoko nad. Naši hráči se důrazně o slovo přihlásili po Okurkou zahrávaném rohu. Míč vracel před branku Hamák a Černý měl na hlavě vedoucí gól, ale jeho slibnou hlavičku na brankové čáře zachytil domácí brankář. Snažili jsme se kombinovat ve středu hřiště a jedna z akcí nám mohla přinést vedení. To Šusták se Slováčkem udělali narážečkou na jeden dotek z domácích obránců pouze diváky, prvně jmenovaný běžel sám na brankáře a svojí oblíbenou šajtlí vymetl pavouky v šibenici, radost nám ale zkazil praporek pomezního rozhodčího. Byl máván offside, tudíž se hrálo dál bez branek. Domácí si vynutili tři po sobě následující rohové kopy, z kterých se jim ale Bednáře ohrozit nepodařilo. Hned z následující akce domácí záložník šikovně prokličkoval mezi našimi nedůraznými hráči a Okurka nešťastně fauloval v pokutovém území. Bednář si vybral opačný kout branky než exekutor Venhoda a domácí šli do vedení. A mohlo být ještě hůře, Herálec jako by se nemohl vzpamatovat z obdržené branky, domácí podnikli rychlý brejk a jeden ze záložníků z boku běžel sám na Bednáře, který ale vytáhl první perfektní zákrok a nepřipustil dvoubrankový rozdíl. Po rychlostním souboji Veselského s domácím útočníkem všem přihlížejícím zatrnulo. Při kontrolování míče mířícího do autu byl náš obránce nešetrně dohrán a jeho pád na oplocení vypadal hrůzostrašně. Domácí hráč byl za tento hloupý faul správně vyloučen a krátce před přestávkou poslal svůj tým ,,do desíti“. Veselský se ještě zkusil vrátit na hřiště, ale úder do hlavy a především bolestivě naražené koleno ho vyřadilo ze hry. Ještě před poločasem byl vystřídán Myškou. Na závěr prvního dějství střílel zpoza vápna Slováček, jeho dělovka však našla pouze rukavice domácího gólmana.

Druhý poločas nabídl méně zajímavou podívanou, domácí hráli velmi dobře a místy náš tým i v desíti hráčích přehrávali. Jednu z našich akcí založil Myška, který šikovně prodloužil na Okurku, ten postupoval po straně do pokutového území, ale jeho střela byla zblokována. Domácí přispěchali s odpovědí po rohovém kopu. Trestuhodně na penaltovém puntíku osamocený útočník hlavičkoval po levé ruce Bednáře, ten ale vytáhl vynikající zákrok a uchoval tak Herálci naději. Hra se přelévala ze strany na stranu a po nepochopitelně neodpískaném faulu na Ptaszeka, který byl bez míče dohrán přímo před zraky pomezního, šli domácí do brejku, ten zhatil skvělým obranným zákrokem Bureš. V poslední dvacetiminutovce se nám dařilo o něco více dostávat do zakončení, ale Slováčkova tvrdá rána šla těsně vedle, na Okurkův střílený centr nikdo nedosáhl a Hamákovi hlavička v dobré pozici nesedla. Domácí zahrozili závarem před Bednářem, několik střel bylo zblokováno a celou akci ukončil razantním odkopem Bureš. V obrovské šanci se pak ocitl navrátilec Šusták, jehož hlavička z malého vápna minula tři tyče. Abychom se ještě mohli porvat o body, to zajistil v nedělním podvečeru výborně chytající Bednář. Svým reflexivním zákrokem po střele domácího útočníka, který stál na malém vápně, se hned ve druhém kole přihlásil o cenu udělovanou za zákrok roku. Hosté chtěli využít nabídnuté šance a tlačili se před domácí bránu, Kovářovu střelu ale vytáhl brankář na roh, po kterém hlavičkoval Hamák pouze nad. Už běžel čas nastavený nad rámec základní hrací doby, když se nám podařilo vytvořit brankou zavánějící tlak. V domácím pokutovém území byli všichni hráči, kromě na půlce stojícího Bednáře. Okurka zásoboval naše hlavičkáře dlouhými auty, po jednom se míč odrazil k volnému Škorpíkovi, který svým parádním volejem propálil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na 1:1. Frustrovaní domácí pak ještě za půlící čarou faulovali právě našeho nejlepšího hráče Škorpíka a následný centrovaný míč jen o kousek přelétl Černého, který se před koncem zápasu vytáhl na hrot.

 

To však bylo z druhého klání vše, s vypětím všech sil se nám podařilo urvat cenný bod. Musíme vyzdvihnout především v brance čarujícího Bednáře, který náš tým podržel a také obránce Škorpíka, jenž svým gólem korunoval své dobré výkony. Naši hráči ukázali vůli po vítězství a velkou bojovnost v zápase, který se nám herně až tak nepovedl. Doufáme, že hned v neděli se nám podaří vybojovat všechny tři body, na naše hřiště přijede spojený fotbalový klub Budišov-Nárameč.  Utkání začíná v 16:30, přijďte včas, náš tým ukázal, že jeho zápasy se vyplatí sledovat od začátku až do konce!ŠKORPÍKŮV GÓL LAST-MINUTE PŘINESL BOD Z VLADISLAVI!
 
Po remíze v úvodním kole nás čekala cesta do Vladislavi. Celek z Třebíčska se v minulém roce umístil
 
na solidním 7. místě, kdy zejména v úvodu soutěže okupoval nejvyšší příčky tabulky. Domácí mají
 
každý rok na svém hřišti velmi dobrou bilanci, takže nás rozhodně nečekal jednoduchý zápas.
 
Ještě před odjezdem trenér Kučka počítal citelné absence v hráčském kádru. K vleklým zraněním
 
kapitána Uchytila a útočníka Bělského se přidal hrdina předchozího zápasu Jan Ptaszek, jehož do hry
 
nepustily zdravotní problémy a z utkání se z osobních důvodů omluvili Boháč s Čejkou. Do hry tak
 
naskočil Martin Ptaszek, který navlékl kapitánskou pásku a po půlročním pauze spojené s návštěvou
 
Kanady se představil Miroslav Šusták.
 
Jestliže jsme minulý zápas v úvodu zaspali, v nedělním odpoledni jsme se pustili do soupeře hned
 
s úvodním hvizdem rozhodčího Holuba. Po rozehrávce se k míči dostal Šusták, který početnou
 
skupinku hostujících fanoušků přesvědčil, že v kolébce hokeje fotbal hrát nezapomněl. Poté, co hned
 
tři domácí hráče poslal lidově řečeno na párek, předložil míč do dobrého náběhu Veselskému, ale na
 
jeho centr nedosáhl osamocený Slováček a Hamák v těžké pozici míč nezasáhl dobře. V úvodních
 
minutách jsme drželi míč častěji na kopačkách, ale nedařilo se nám pokořit dobře fungující obranu
 
soupeře. Hrálo se s velkou řadou nepřesností na obou stranách hřiště, naši fotbalisté se nemohli
 
vyrovnat s travnatou plochou menších rozměrů. Domácí zvolili taktiku s nakopávanými míči na
 
urostlého útočníka, z jeho sklepávaných centrů však dlouho nic vytěžit nedokázali. První nebezpečná
 
šance se pro ně naskytla po faulu zhruba 2 metry za pokutovým územím, kapitán Vladislavi však mířil
 
vysoko nad. Naši hráči se důrazně o slovo přihlásili po Okurkou zahrávaném rohu. Míč vracel před
 
branku Hamák a Černý měl na hlavě vedoucí gól, ale jeho slibnou hlavičku na brankové čáře zachytil
 
domácí brankář. Snažili jsme se kombinovat ve středu hřiště a jedna z akcí nám mohla přinést vedení.
 
To Šusták se Slováčkem udělali narážečkou na jeden dotek z domácích obránců pouze diváky, prvně
 
jmenovaný běžel sám na brankáře a svojí oblíbenou šajtlí vymetl pavouky v šibenici, radost nám ale
 
zkazil praporek pomezního rozhodčího. Byl máván offside, tudíž se hrálo dál bez branek. Domácí si
 
vynutili tři po sobě následující rohové kopy, z kterých se jim ale Bednáře ohrozit nepodařilo. Hned
 
z následující akce domácí záložník šikovně prokličkoval mezi našimi nedůraznými hráči a Okurka
 
nešťastně fauloval v pokutovém území. Bednář si vybral opačný kout branky než exekutor Venhoda a
 
domácí šli do vedení. A mohlo být ještě hůře, Herálec jako by se nemohl vzpamatovat z obdržené
 
branky, domácí podnikli rychlý brejk a jeden ze záložníků z boku běžel sám na Bednáře, který ale
 
vytáhl první perfektní zákrok a nepřipustil dvoubrankový rozdíl. Po rychlostním souboji Veselského
 
s domácím útočníkem všem přihlížejícím zatrnulo. Při kontrolování míče mířícího do autu byl náš
 
obránce nešetrně dohrán a jeho pád na oplocení vypadal hrůzostrašně. Domácí hráč byl za tento
 
hloupý faul správně vyloučen a krátce před přestávkou poslal svůj tým ,,do desíti“. Veselský se ještě
 
zkusil vrátit na hřiště, ale úder do hlavy a především bolestivě naražené koleno ho vyřadilo ze hry.
 
Ještě před poločasem byl vystřídán Myškou. Na závěr prvního dějství střílel zpoza vápna Slováček,
 
jeho dělovka však našla pouze rukavice domácího gólmana.
 
Druhý poločas nabídl méně zajímavou podívanou, domácí hráli velmi dobře a místy náš tým i v desíti
 
hráčích přehrávali. Jednu z našich akcí založil Myška, který šikovně prodloužil na Okurku, ten
 
postupoval po straně do pokutového území, ale jeho střela byla zblokována. Domácí přispěchali
 
s odpovědí po rohovém kopu. Trestuhodně na penaltovém puntíku osamocený útočník hlavičkoval
 
po levé ruce Bednáře, ten ale vytáhl vynikající zákrok a uchoval tak Herálci naději. Hra se přelévala ze
 
strany na stranu a po nepochopitelně neodpískaném faulu na Ptaszeka, který byl bez míče dohrán
 
přímo před zraky pomezního, šli domácí do brejku, ten zhatil skvělým obranným zákrokem Bureš.
 
V poslední dvacetiminutovce se nám dařilo o něco více dostávat do zakončení, ale Slováčkova tvrdá
 
rána šla těsně vedle, na Okurkův střílený centr nikdo nedosáhl a Hamákovi hlavička v dobré pozici
 
nesedla. Domácí zahrozili závarem před Bednářem, několik střel bylo zblokováno a celou akci ukončil
 
razantním odkopem Bureš. V obrovské šanci se pak ocitl navrátilec Šusták, jehož hlavička z malého
 
vápna minula tři tyče. Abychom se ještě mohli porvat o body, to zajistil v nedělním podvečeru
 
výborně chytající Bednář. Svým reflexivním zákrokem po střele domácího útočníka, který stál na
 
malém vápně, se hned ve druhém kole přihlásil o cenu udělovanou za zákrok roku. Hosté chtěli využít
 
nabídnuté šance a tlačili se před domácí bránu, Kovářovu střelu ale vytáhl brankář na roh, po kterém
 
hlavičkoval Hamák pouze nad. Už běžel čas nastavený nad rámec základní hrací doby, když se nám
 
podařilo vytvořit brankou zavánějící tlak. V domácím pokutovém území byli všichni hráči, kromě na
 
půlce stojícího Bednáře. Okurka zásoboval naše hlavičkáře dlouhými auty, po jednom se míč odrazil
 
k volnému Škorpíkovi, který svým parádním volejem propálil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na
 
1:1. Frustrovaní domácí pak ještě za půlící čarou faulovali právě našeho nejlepšího hráče Škorpíka a
 
následný centrovaný míč jen o kousek přelétl Černého, který se před koncem zápasu vytáhl na hrot.
 
To však bylo z druhého klání vše, s vypětím všech sil se nám podařilo urvat cenný bod. Musíme
 
vyzdvihnout především v brance čarujícího Bednáře, který náš tým podržel a také obránce Škorpíka,
 
jenž svým gólem korunoval své dobré výkony. Naši hráči ukázali vůli po vítězství a velkou bojovnost
 
v zápase, který se nám herně až tak nepovedl. Doufáme, že hned v neděli se nám podaří vybojovat
 
všechny tři body, na naše hřiště přijede spojený fotbalový klub Budišov-Nárameč. Utkání začíná
 
v 16:30, přijďte včas, náš tým ukázal, že jeho zápasy se vyplatí sledovat od začátku až do konce!ŠKORPÍKŮV GÓL LAST-MINUTE PŘINESL BOD Z VLADISLAVI!
 
Po remíze v úvodním kole nás čekala cesta do Vladislavi. Celek z Třebíčska se v minulém roce umístil
 
na solidním 7. místě, kdy zejména v úvodu soutěže okupoval nejvyšší příčky tabulky. Domácí mají
 
každý rok na svém hřišti velmi dobrou bilanci, takže nás rozhodně nečekal jednoduchý zápas.
 
Ještě před odjezdem trenér Kučka počítal citelné absence v hráčském kádru. K vleklým zraněním
 
kapitána Uchytila a útočníka Bělského se přidal hrdina předchozího zápasu Jan Ptaszek, jehož do hry
 
nepustily zdravotní problémy a z utkání se z osobních důvodů omluvili Boháč s Čejkou. Do hry tak
 
naskočil Martin Ptaszek, který navlékl kapitánskou pásku a po půlročním pauze spojené s návštěvou
 
Kanady se představil Miroslav Šusták.
 
Jestliže jsme minulý zápas v úvodu zaspali, v nedělním odpoledni jsme se pustili do soupeře hned
 
s úvodním hvizdem rozhodčího Holuba. Po rozehrávce se k míči dostal Šusták, který početnou
 
skupinku hostujících fanoušků přesvědčil, že v kolébce hokeje fotbal hrát nezapomněl. Poté, co hned
 
tři domácí hráče poslal lidově řečeno na párek, předložil míč do dobrého náběhu Veselskému, ale na
 
jeho centr nedosáhl osamocený Slováček a Hamák v těžké pozici míč nezasáhl dobře. V úvodních
 
minutách jsme drželi míč častěji na kopačkách, ale nedařilo se nám pokořit dobře fungující obranu
 
soupeře. Hrálo se s velkou řadou nepřesností na obou stranách hřiště, naši fotbalisté se nemohli
 
vyrovnat s travnatou plochou menších rozměrů. Domácí zvolili taktiku s nakopávanými míči na
 
urostlého útočníka, z jeho sklepávaných centrů však dlouho nic vytěžit nedokázali. První nebezpečná
 
šance se pro ně naskytla po faulu zhruba 2 metry za pokutovým územím, kapitán Vladislavi však mířil
 
vysoko nad. Naši hráči se důrazně o slovo přihlásili po Okurkou zahrávaném rohu. Míč vracel před
 
branku Hamák a Černý měl na hlavě vedoucí gól, ale jeho slibnou hlavičku na brankové čáře zachytil
 
domácí brankář. Snažili jsme se kombinovat ve středu hřiště a jedna z akcí nám mohla přinést vedení.
 
To Šusták se Slováčkem udělali narážečkou na jeden dotek z domácích obránců pouze diváky, prvně
 
jmenovaný běžel sám na brankáře a svojí oblíbenou šajtlí vymetl pavouky v šibenici, radost nám ale
 
zkazil praporek pomezního rozhodčího. Byl máván offside, tudíž se hrálo dál bez branek. Domácí si
 
vynutili tři po sobě následující rohové kopy, z kterých se jim ale Bednáře ohrozit nepodařilo. Hned
 
z následující akce domácí záložník šikovně prokličkoval mezi našimi nedůraznými hráči a Okurka
 
nešťastně fauloval v pokutovém území. Bednář si vybral opačný kout branky než exekutor Venhoda a
 
domácí šli do vedení. A mohlo být ještě hůře, Herálec jako by se nemohl vzpamatovat z obdržené
 
branky, domácí podnikli rychlý brejk a jeden ze záložníků z boku běžel sám na Bednáře, který ale
 
vytáhl první perfektní zákrok a nepřipustil dvoubrankový rozdíl. Po rychlostním souboji Veselského
 
s domácím útočníkem všem přihlížejícím zatrnulo. Při kontrolování míče mířícího do autu byl náš
 
obránce nešetrně dohrán a jeho pád na oplocení vypadal hrůzostrašně. Domácí hráč byl za tento
 
hloupý faul správně vyloučen a krátce před přestávkou poslal svůj tým ,,do desíti“. Veselský se ještě
 
zkusil vrátit na hřiště, ale úder do hlavy a především bolestivě naražené koleno ho vyřadilo ze hry.
 
Ještě před poločasem byl vystřídán Myškou. Na závěr prvního dějství střílel zpoza vápna Slováček,
 
jeho dělovka však našla pouze rukavice domácího gólmana.
 
Druhý poločas nabídl méně zajímavou podívanou, domácí hráli velmi dobře a místy náš tým i v desíti
 
hráčích přehrávali. Jednu z našich akcí založil Myška, který šikovně prodloužil na Okurku, ten
 
postupoval po straně do pokutového území, ale jeho střela byla zblokována. Domácí přispěchali
 
s odpovědí po rohovém kopu. Trestuhodně na penaltovém puntíku osamocený útočník hlavičkoval
 
po levé ruce Bednáře, ten ale vytáhl vynikající zákrok a uchoval tak Herálci naději. Hra se přelévala ze
 
strany na stranu a po nepochopitelně neodpískaném faulu na Ptaszeka, který byl bez míče dohrán
 
přímo před zraky pomezního, šli domácí do brejku, ten zhatil skvělým obranným zákrokem Bureš.
 
V poslední dvacetiminutovce se nám dařilo o něco více dostávat do zakončení, ale Slováčkova tvrdá
 
rána šla těsně vedle, na Okurkův střílený centr nikdo nedosáhl a Hamákovi hlavička v dobré pozici
 
nesedla. Domácí zahrozili závarem před Bednářem, několik střel bylo zblokováno a celou akci ukončil
 
razantním odkopem Bureš. V obrovské šanci se pak ocitl navrátilec Šusták, jehož hlavička z malého
 
vápna minula tři tyče. Abychom se ještě mohli porvat o body, to zajistil v nedělním podvečeru
 
výborně chytající Bednář. Svým reflexivním zákrokem po střele domácího útočníka, který stál na
 
malém vápně, se hned ve druhém kole přihlásil o cenu udělovanou za zákrok roku. Hosté chtěli využít
 
nabídnuté šance a tlačili se před domácí bránu, Kovářovu střelu ale vytáhl brankář na roh, po kterém
 
hlavičkoval Hamák pouze nad. Už běžel čas nastavený nad rámec základní hrací doby, když se nám
 
podařilo vytvořit brankou zavánějící tlak. V domácím pokutovém území byli všichni hráči, kromě na
 
půlce stojícího Bednáře. Okurka zásoboval naše hlavičkáře dlouhými auty, po jednom se míč odrazil
 
k volnému Škorpíkovi, který svým parádním volejem propálil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na
 
1:1. Frustrovaní domácí pak ještě za půlící čarou faulovali právě našeho nejlepšího hráče Škorpíka a
 
následný centrovaný míč jen o kousek přelétl Černého, který se před koncem zápasu vytáhl na hrot.
 
To však bylo z druhého klání vše, s vypětím všech sil se nám podařilo urvat cenný bod. Musíme
 
vyzdvihnout především v brance čarujícího Bednáře, který náš tým podržel a také obránce Škorpíka,
 
jenž svým gólem korunoval své dobré výkony. Naši hráči ukázali vůli po vítězství a velkou bojovnost
 
v zápase, který se nám herně až tak nepovedl. Doufáme, že hned v neděli se nám podaří vybojovat
 
všechny tři body, na naše hřiště přijede spojený fotbalový klub Budišov-Nárameč. Utkání začíná
 
v 16:30, přijďte včas, náš tým ukázal, že jeho zápasy se vyplatí sledovat od začátku až do konce!