TJ Jimramov - TJ Sokol Herálec 0 : 2

19.09.2015 21:02

V pátek 18.9.2015 jsme odehráli vložený zápas s fotbalisty z Jimramova .   Od začátku to bylo vyrovnané utkání , přesto si naši  hráči vytvořili  mírnou převahu , kterou se však dlouho  nedařilo  gólově zúročit .  Teprve v 25 minutě se  po rohu  trefila hlavou  kapitánka Katka Kučková  a  tímto výsledkem 1:0 pro Herálec  skončil i první poločas . Ve druhém poločase  Jimramovští vysunuli dopředu dva vysoké  hráče  , do šancí se však díky naší dobře hrající obraně a záloze  dostávali pouze  sporadicky . Za zmínku snad stojí  jejich přímák , který  náš gólman  Lukáš Klement  vyrazil na roh .  Naši hráči si vypracovali několik dobrých šancí , ale buď je  vychytal  domácí gólman , nebo je zradil  nerovný terén .  Teprve v 62 minutě , kdy se  po pravé straně vysunul  z obrany  do  útoku  Dan Pochop , který po  pěkné narážečce  nekompromisně dělovkou zavěsil přímo pod břevno a  tím také stanovil  konečný výsledek  2 : 0 pro Herálec .  Bylo to  dosud nejtěžší utkání , hráči obou týmů předváděli bojovný , rychlý , ale i férový výkon . Jedinou kaňkou zápasu bylo chování domácího trenéra , který prohru neunesl a po zápase si odmítl podat ruku s heráleckými  hráči ani trenéry .