TJ Měřín - TJ Sokol Herálec 5 : 2

15.10.2015 11:15

V poledne 11.10.2015 jsme začali zápas v Měříně proti domácím hráčům. Zápas jsme nezačali vůbec špatně , dařila se nám kombinační hra , soupeře jsme přehrávali , pouze  byla otázka času kdy vstřelíme  první gól . Ten přišel v 9 minutě , kdy se po vysunutí z pravé strany , nekompromisní střelou trefil útočník  Bořek Svoboda .  I nadále jsme pokračovali v dobré hře , ale  přestalo se nám dařit v zakončení , kdy jsme spálili několik tutových šancí .  Trest přišel vzápětí , kdy po ojedinělém rohu domácích hráčů v 15 minutě Patrik  minul při odkopu balon  a ten se dostal před odkrytou branku a pro domácího hráče  nebyl problém  dát gól .  Od té doby  padla na naše hráče tzv. deka ,  naše kombinace přestala mít přesnost , sice  jsme se stále tlačili  do  útoku , ale gól se nám nepodařilo dát. Co se nepodařilo  našim hráčů , podařilo se domácím a  v 28 minutě , po nepřesné rozehrávce našeho gólmana a špatném zpracování  obránce se dostal hostující útočník před naši branku a už se nemílil.  Výsledkem 2:1 zkončil také poločas.  Ve druhém poločasu jsme se snažili utkání otočit , tlačili jsme se do útoku , čímž jsme  otevírali zadní  řady a domácí nás  jednoduše trestali, kdy v 41 minutě jsme  dostali další gól na 3:1. Zápas  jsme zdramatizovali v 55 minutě kdy kontaktní gól po vysunutí vstřelil Zbyněk Zlesák,  pokračovali jsme  ve snaze dát další gól , ale  opět přišel trest a domácí v 61 a 66 minutě po brejcích  stanovili konečný výsledek na 5:2 . Fotbal je prostě někdy také o hlavě , pokud bychom vedli v 15 minutě 4:0 nikdo by se  nedivil. Potom co jsme však po prvním gólu   nedali  zcela jasné šance , přišel   úplně zbytečný  gól  hostů, což se podepsalo   na psychice našich hráčů , začali jsme hrát nervózně , nepřesně , naopak domácí to nakoplo a  zápas dovedli do vítězného konce. I takový je někdy fotbal . Příští pátek 16.10.2015 od 16.00 hodin nás čeká  na domácím  hřišti poslední zápas podzimu , kdy hrajeme  se silným týmem Rozsoch . Věříme , že se z chyb poučíme a  odehrajeme  kvalitní zápas.