TJ Radešínská Svratka - TJ Sokol Herálec 0 : 6

14.09.2015 19:31

V  Radešínské Svratce   jsme odehráli  výborně první poločas , kdy hráči plnili taktické úkoly a snažili se proti dobře bránícím domácím hráčům  využívat rychlé brejky . Po jednom z nich v 11 minutě otevřela skóre Katka Kučková , které krásnou přihrávkou  mezi obránce  nahrával Zbynďa Zlesák a Katka se už nemýlila  Další gól  přidal  v 25 minutě Domča Bukáček , který  po pěkné přihrávce před branku  nekompromisně zavěsil .  Ve 30 a 34 minutě se krásnými střelami  z dálky k tyči prosadil kanonýr Zbyněk Zlesák a stanovil tak poločasový výsledek 4 : 0 pro  náš tým.   Ve druhém poločase  jsme  vystřídali brankáře ,  hra  se nám přestala dařit, přizpůsobili jsme se taktice hry soupeře , který  důsledně bránil a vyrážel následně k rychlým brejkům . Byl to asi náš nejslabší poločas, přesto se nejprve po individuelní akci v 57 minutě prosadil  Dan Pochop a  následně v 61 minutě  dal  na konečných 6 : 0  Lukáš Klement . Z tohoto zápasu si musíme vzít poučení , že musíme hrát svoji kombinační hru a  nepřipustit    ztráty balonů ve zbytečných  osobních soubojích .  V zápase bych také vyzvedl výkon hostujícho brankáře , který svými  výbornými zákroky  držel domácí tým po celý zápas a nedovolil Heráleckým hráčům navýšit vedení .   Následující týden nás čekají dva mistráky a to v pátek proti Jimramovu  venku a v neděli  proti Štěpánovu doma .