TJ Sokol Herálec - TJ Štěpánov 7 : 0

22.09.2015 21:40

V neděli 20.9.2015  od 11.00 hodin jsme na hřišti v Herálci sehráli zápas s  týmem TJ Železárny Štěpánov. Výsledky z předchozích let jasně hovořili v náš prospěch , ale tak jak to bývá ve fotbale  nesmíte nikdy žádného soupeře podcenit .  Od začátku zápasu jsme  sice byli aktivnější , ale  soupeř velice dobře bránil a nepouštěl nás do žádných  jasných šancí . Naopak  v naší snaze  útočit využíval rychlé  brejky , které však  výbornými zákroky několikrát likvidoval  v prvním poločase Lukáš Klement , stejně tak i ve druhém poločase Patrik Zástěra.  Paradoxně  první  gól dali ve 25 minutě štěpánovští , ale naštěstí  do vlastní branky .  Nám tento gól hodně pomohl,  hru jsme zpřesnili a vzápětí v 28 minutě přidala další gól Katka Kučková.  Skórem 2:0 skončil první poločas , přestože jsme  měli více balon na kopačkách , hra byla vyrovnaná. Ve druhém poločase přidala v 50 minutě Káťa další gól a tím jsme soupeře zlomili  a od té doby jsme ho začali přehrávat a přidali jsme i další  góly . Nejprve se trefili Domča Bukáček, následně Bořek Svoboda a Katka , která  byla při střelecké chuti  přidala další dva   góly  a stanovila tak konečný výsledek 7 : 0.