TJ Velká Losenice - TJ Sokol Herálec 3 : 6

30.09.2015 20:09

Tak jestli nás  někdo překvapil  tak to byl  tým z Velké Losenice . V neděli 27.9.2015 v 10.00 hodin  jsme  se za větrného počasí na  krásném upraveném hřišti utkali s domácími fotbalisty .  Přestože jsme  začali  útočně ,  byli jsme v prvním poločase   málo důrazní a když už  jsme se dostali do  šance vychytal nás domácí brankář.  V  8 minutě přišel  trest a  z do té doby ojedinělého  brejku   domácí vstřelili první gól , kdy domácí útočník,   prudkou,   mírně tečovanou střelou otevřel skore.  V této sezoně to byla pro nás trochu zvláštní situace , dosud jsme nikdy v  utkání neprohrávali . Nervozita byla znát  jak na hráčích tak i v hledišti , kde převažovali  fanoušci z řad   našeho týmu.  Naši se snažili co nejrychleji vyrovnat , ale  dobře bránící domácí, které gól  viditelně povzbudil nám to nechtěli dovolit.  Teprve v 26 minutě  se po dorážce prosadila kapitánka Katka Kučková  a srovnala na 1:1 .  Druhá studená sprcha v podobě gólu do naší  sítě přišla vzápětí , kdy domácí ve 30 minutě zahrávali přímý kop , naši hráči opět neuhlídali domácí  útočníky , kteří po pěkné dorážce skórovali.  Poločas  nám  prospěl, hráči se uklidnili , řekli jsme si , že budeme hrát znovu naši kombinační hru  a následně to bylo  na hře znát .  Nejprve nám sice rozhodčí neuznal jasný gól , který brankař chytl až za brankovou čarou a jeho rozhodnutí se divili i domácí, ale našim to však spíše pomohlo , zdravě se naštvali , hru zpřesnili , přidali důraz a góly na sebe nenechaly dlouho čekat.  Postupně se trefil  Lukáš Mrkvička , Zbyněk Zlesák, dvakrát Bořek Svoboda  a skore otočili na 2 : 5. Domácí sice v 66 minutě snížili , ale minutu před koncem zápasu vstřelila svůj druhý gól Katka Kučková a  stanovila konečné skóre 6 : 3 pro naše hráče .